Srovnání nebankovních půjček na českém online trhu a ocenění

logo

Srovnání nebankovních půjček a bankovních produktů

Srovnání nebankovních půjček - index odpovědného úvěrování - Člověk v tísni

Nezávislé a objektivní srovnání nebankovních půjček a bankovních úvěrů může provést jen takový subjekt, který NENÍ na finanční výkonnosti jednotlivých bankovních produktů a společností závislý. Neměl by být závislý ani dalších faktorech, které finanční trh ovlivňují. Za jeden z takových subjektů může být považována obecně prospěšná společnost Člověk v tísni. Tato společnost v roce 2017 provedla velký srovnávací test finančních produktů / spotřebitelských úvěrů na českém trhu.

Výsledky testu založeného na řadě hodnotících kritérií, jako jsou úplnost informací, výše sakčních poplatků, zákaznická podpora a ?? s různou vahou v celkovém hodnocení pak představila veřejnosti v ?? 2017. Srovnání půjček

Zdroj: © 2017 clovekvtisni.cz

Na přední místa dosáhly nové i zavedené bankovní společnosti, jako jsou AirBank, Česká spořitelna a další ale i nebankovní společnosti Cofidis, Zonky a Home Credit .. Výsledek není překvapivý, i když řada žadatelů potvrdí, že získat rychlou půjčku od zavedené banky není jednoduché a že existuje řada doložitelných případů, kdy byl žadatel v bance odmítnut i za podmínky, že by v důsledku zaplatil v bance výrazně více než v některé z oceněných nebankovních společností. Příčinou mohly být hodnocené parametry finančních produktů, které se do celkového skóre bank promítly pozitivně navzdory tomu, že běžný zájemce o půjčku by je takto vysoko nehodnotil.


Srovnání nebankovních půjček a ocenění "SUPEBRANDS"

Nebankovní společnost Cofidis patří podle nezávislého testu organizace Člověk v tísni mezi nejspolehlivější a netransparentnější finanční společnosti na trhu. Na konci roku 2017 obsadil celkové 8. místo ze 42 sledovaných subjektů v tzv. Indexu odpovědného úvěrování. Až za Cofidisem se umístilo mnoho tradičních a zavedených bank a dalších konkurentů.

Ocenění Superbrands

Zdroj: © 2017 superbrands.cz


Srovnání nebankovních půjček a kvalita zákaznické péče - CCCA: Czech Contact Center Awards

.. kvalita zákaznické péče, resp. její rychlost, transparentnost a schopnost efektivně řešit dotazy a požadavky zákazníků patří k vlastnostem, které služby poskytované převážně online apriori předpokládají. Cofidis se opět umístil na předních místech a to hned dvakrát ve dvou ze čtyř hodnocených kategorií ...

Anketu CCCA a její výsledky najdete na webových stránkách s oceněním Asociace:

Czech Contact Center Award

Zdroj: © 2017 ccca.cz

CÍL PRO JAKOUKOLIV PŮJČKU, KTERÁ MÁ POMOCI ..

CÍLEM JE ZÍSKAT ÚVĚR / PŮJČKU S NEJNIŽŠÍMI MOŽNÝMI ÚROKY A TO CO NEJRYCHLEJI

Cílem porovnávání jednotlivých nebankovních půjček je posoudit nabídky z hlediska rychlosti + nejnižšího možného úroku + možnosti bez sankce odložit splátky + možnosti pojistit se proti výpadku pravidelných příjmů a schopnosti půjčky splácet + rychlosti a kvality zákaznické péče a v neposlední řadě i standardních smluvních podmínek ..